Εξετάσεις για τα Πειραματικά(ΠΕΙ.Σ.), Πρότυπα(Π.Σ.) και Εκκλησιαστικά Σχολεία (Ε.Σ)

Προσωρινός Κατάλογος των Υποψηφίων που εξετάζονται στο 2ο Ημερήσιο Γενικό Λύκειο Π. Φαλήρου.

Εάν διαπιστώσετε τυχόν λάθη στην αίτησή σας, θα πρέπει να συμπληρώσετε υπεύθυνη δήλωση με τις διορθώσεις, υπογεγραμμένη μέσω gov, και να την αποστείλετε με μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στο email του εξεταστικού κέντρου (2ο ΓΕΛ Π. Φαλήρου) αποκλειστικά από 24.4.2024 έως 30.4.2024.

Μπορούν να διορθωθούν λάθη μόνο ως προς τα στοιχεία του μαθητή (π.χ ονοματεπώνυμο, ένταξη σε ειδική κατηγορία) και όχι την επιλογή σχολείου.